Nar Taneleri Anaokulu Kreş Ve Gündüz Bakim Evi

Kurumun Üyeliği Bitmiştir.

Yetkili:
Tel: Üyeliği Bitmiş
Gsm: Üyeliği Bitmiş
Web Adresi: Üyeliği Bitmiş
Mail Adresi: Üyeliği Bitmiş
Facebook: Üyeliği Bitmiş

Adres: Ulugazi Mah. Hakkıbey Sok. No:8

Bölge: Samsun - İLKADIM

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

HAKKIMIZDA
Nar Taneleri Anaokulu Kreş ve Gündüz Bakım evi olarak 2005 yılında eğitim öğretime başladık samsunda okul öncesi eğitim alanından öncü bir eğitim kurumu olmayı kısa sürede Nar taneleri Anaokulu olarak başardık. 2- 6 Yaş arası çocuk grubuna eğitim veren kreşimiz her yaş gurubunu ayrı sınıflarda bulundurmaktadır. Samsunda ilk kez kreşler arasında nar taneleri olarak branş dersleri uygulaması kreşimizde verilmeye başlanmıştır.

Samsunda Eğitim ve öğretim yolunda en üst seviyeyi hedeflemek ile birlikte geleceğe özgüveni yüksek çocuklar yetiştirmekteyiz. 

Çocukların gelişimi için okul öncesi eğitimin önemsendiği Nar Taneleri Anaokulu Kreş ve Gündüz Bakım Evi'nde bu süreçte çocuklar ilkokula hazırlanırken paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve kolay iletişimi öğrenmektedirler. Burada okul öncesi eğitimlerinde, çocuklarda öğrenmeye ilgi uyandırmak ve çocuğun var olan yeteneklerini görünür kılmak hedef alınmaktadır.

Nar Taneleri Anaokulu Kreş ve Gündüz Bakım Evi olarak Başarılı ve Saygın eğitim kurumlarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

İLKADIM İLÇESİNDEKİ DİĞER ANAOKULLARI

Scroll