Kızıltoprak Küçük Melekler Çocuk Evi

Özel Üye
Yetkili: Küçük Melekler
Tel: 0216 414 95 41 -
Gsm: 0216 414 95 41
Web Adresi: www.kucukmelekler.net
Mail Adresi: info@kucukmelekler.net
Facebook:

Adres: Zahitbey Sk.No:3 Kızıltoprak

Bölge: İstanbul Anadolu - Kadıköy

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

Hakkımızda 08.09.2012 tarihinde çeşitli yenilikler sağlanarak açılan okulumuzun ilk kurucuları Başak,Demet ve Pelin Karadeniz kardeşlerdir. 
Okulumuz;Kadıköy yönünden Kızıltoprak'a gelişte(Eski Kenan Evren Lisesi'nin karşı çaprazında,Recep Peker Caddesine 2.binadır.Bağdat Caddesi Kızıltoprak otobüs durağına çok yakındır.,270m2 alanlı olup içinde çeşitli oyun malzemelerinin bulunduğu bahçesi bulunmaktadır.2 katlı bağımsız bir yapıdan oluşan okulumuzun toplam kullanım alanı 300m2 dir. Zemin katta yönetim odası,çocuk tuvaletleri,sınıflar ve uyku odası bulunmaktadır.Üst katta ise sınıflar,çocuk ve personel tuvaletleri,çok amaçlı salon,mutfak ve yemek odası bulunmaktadır. Sınıflar çocukların rahatça oynamaları ve eğitim almalarına uygun ve ferah özelliktedirler.13 çocuk bir yaş grubu oluşturmaktadır.
Aynı yaş grubundaki çocuk sayısı artış gösterince yeni bir sınıf açılmaktadır.Laminant parke zeminli sınıflarımızda çocuklarımızın kullanımına sunulan pek çok eğitici araç ve oyun materyalleri bulunmaktadır. Siz velilerimize yuvamızda haftanın her günü Pazartesi’den Cuma’ya sorumlu müdürümüz HÜLYA DEMİR denetiminde rehberlik hizmeti sunulmakta ve belli zamanlarda ücretsiz seminerler verilmektedir

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Kadıköy İLÇESİNDEKİ DİĞER ANAOKULLARI

Scroll