Özel Şirinada Çocuk Akademisi

Özel Üye Kurumun Üyeliği Bitmiştir.

Yetkili: Duygu Özsakallı Yurttaş
Tel: Üyeliği Bitmiş
Gsm: Üyeliği Bitmiş
Web Adresi: Üyeliği Bitmiş
Mail Adresi: Üyeliği Bitmiş
Facebook: Üyeliği Bitmiş

Adres: Çevreyolu Ege Mah.Turgut Özal Bulv.No:4/5 Tansaş Üzere

Bölge: Aydın - KUŞADASI

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

.ŞİRİN ADA ÇOCUK AKADEMİSİ KREŞ VE ANAOKULU

   Okulumuz 500 m2 bir bahçesi olan çocuklarımızın güvenliği için tek kattan oluşan bağımsız bir yapıdır.

    Kapalı alanımız 650 m2 olup; geniş ve ferah yemekhane, mutfak, çocuk tuvaletleri, uyku odaları, faaliyet odası, revir, bilgisayar odası, spor salonu, oyun salonu, fen ve teknoloji odası, ingilizce odası, bale sınıfı ve 100 kişilik bir tiyatro ve gösteri salonu bulunmaktadır.

    Çocuklarımız için kahvaltılar ve yemekler özel mutfağızda bulunan deneyimli aşçımız tarafından günlük olarak hazırlanmaktadır.

 Okulumuzun tüm pencereleri çift camlı olup merkezi ısıtma sistemi ile çocuklarımızın kışında temiz bir hava soluyabilmesi yardımcı bir sistem ile binamız ısıtılmaktadır.

 Binamızı çepeçevre kuşatan bahçemizde bulunan yapay çim alanda çocuklarımızın sağlığı için özenle ahşap malzemelerden hazırlanan oyun grubummuzda köprü, kaydırak vb. gibi oyun materyalinin dışında eğitimleri için özel alanlar da bulunmaktadır.
 Okulumuza 24 ayını doldurmuş çocuklardan başlamak üzere ilköğretim okulu çağına kadar yaşları kapsayan çocuklar kabul edilmektedir.


 CUTE KIDS ACADEMY OF ADA NURSERY AND KINDERGARTEN

    Our school is a garden of 500 m2 single storey independent building for the safety of our children.
  Closed area is 650 m2, spacious dining room, kitchen, children's toilets, sleeping rooms, activity rooms, a nursery, computer room, fitness center, game room, science and technology room, turkish room, and a 100-seat theater and ballet class room.

Breakfasts and dinners for children with a special menu  prepared daily by our experienced cook.

All windows are double glazed with central heating system in our school and help our children breathe clean air in winter is heated building with a system.

Looking out for our children  health of the area surrounding the artificial grass in our garden wood materials carefully prepared game grubummuzda bridges, slides and so on. There are also special areas for training outside of the game as material.

Children from the age of 24 months up to the age of starting primary school children are considered to cover

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

KUŞADASI İLÇESİNDEKİ DİĞER ANAOKULLARI

Scroll